Pracovníci

Zamestnanci: Miestnosť Telefón/E-mail Profil výskumníka
Vedúci laboratória (ERA Chair):
RNDr. Milan Sýkora, MBA, PhD. VPUK-423 2-901-42-159/
sykoram@uniba.sk
Web of Science,
Google Scholar
Administrátor výskumu:
TBD
Výskumní pracovníci:
Mgr. Roman Bystrický, PhD. VPUK-426 2-901-42-161/
roman.bystricky@uniba.sk
Web of Science,
Google Scholar
MSc. Mrinmoy Roy, PhD. VPUK-425 2-902-68-425/
mrinmoy.roy@uniba.sk
Google Scholar
RNDr. Pavol Tisovský, PhD. CH2-434 2-901-49-378/
pavol.tisovsky@uniba.sk
Google Scholar

E-mailová adresa laboratória: lam@fns.uniba.sk

Študenti: Miestnosť Telefón/E-mail
Mgr. Ivana Božeková VPUK-424 2-901-42-157/
bozekova7@uniba.sk
MSc. Gokul Raj Mini Rajendran VPUK-425 2-901-42-168/
rajendran1@uniba.sk
MSc. Ehsan Rezaie Ahari VPUK-426 2-902-68-416/
ahari1@uniba.sk
MSc. Sameer Kumar Tiwari VPUK-426 2-902-68-426/
tiwari1@uniba.sk
Mgr. Daniil Zinoviev VPUK-425 2-901-42-160/
zinoviev2@uniba.sk
MSc. Ullattil Pranav Sasikumar VPUK-416 ullattil1@uniba.sk
Marek Sliva VPUK-424 2-901-42-157/
sliva10@uniba.sk
Vasilii Chernyshev VPUK-424 2-901-42-157/
chernyshev1@uniba.sk
Iuliia Shtukaturova VPUK-416 shtukaturova1@uniba.sk